Prosop pentru copii BEBÉ ursulet de plus portocaliu 30x50 cm
Produse asociate
15 Lei
–33 %
Prosop pentru copii BEBE trenulet roz 30x50 cm
In stoc
(>10 buc)
10 Lei
15 Lei
–33 %
Prosop pentru copii BEBÉ galben de soare 30x50 cm
In stoc
(>10 buc)
10 Lei
15 Lei
–33 %
Prosop pentru copii BEBÉ avion albastru 30x50 cm
In stoc
(>10 buc)
10 Lei
15 Lei
–33 %
Prosop pentru copii BEBÉ pisica roz 30x50 cm
In stoc
(>10 buc)
10 Lei
15 Lei
–33 %
Prosop pentru copii BEBÉ Masina verde 30x50 cm
In stoc
(>10 buc)
10 Lei
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella 30x50 cm albastru, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella gri inchis 30x50 cm, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella 30x50 cm visiniu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Clasic mic 30x50 cm verde inchis
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Clasic mic 30x50 cm alb, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm maro, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 400 g/m2
Culoare
- Portocaliu
Dimensiune
- 30 x 50 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o moliciune, finețe și absorbție de lungă durată, nu este recomandat să folosiți balsam
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici pentru maini |
|---|---|
| EAN: | 8594157757181 |
| Culoare: | Portocaliu |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 400 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Model: | Cu image, Motiv pentru copii |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 30 x 50 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)