Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
Produse asociate
de la 766 Lei până la –20 %
Pat inaltat PARIS 140x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
4 saptamani
de la 618 Lei
de la 714 Lei până la –24 %
Pat inalt Naomi 120 x 200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(5 buc)
de la 551 Lei
de la 609 Lei până la –22 %
Pat de o persoana inaltat PARIS 90x200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
de la 478 Lei
de la 882 Lei până la –26 %
Pat Laura 180x200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
de la 646 Lei
de la 420 Lei până la –29 %
Pat de o persoana ADA 90x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 296 Lei
de la 546 Lei până la –21 %
Pat de o persoana Laura 90x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(7 buc)
de la 436 Lei
de la 609 Lei până la –24 %
Pat de o persoana inalt Naomi 90x200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,2 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
de la 464 Lei
273 Lei
–34 %
Noptiera Ilona pin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
180 Lei
777 Lei
–47 %
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
409 Lei
1 008 Lei
–54 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
462 Lei
546 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
283 Lei
525 Lei
–20 %
Sertar pentru pat Stejar Sonoma, IKAROS 200 cm
In stoc
(>10 buc)
420 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 98 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Instrucțiuni pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este o știință! Vrei să vezi ce te așteaptă? Mai jos poți vizualiza instrucțiunile complete de asamblare. Nu e nimic de temut.
Pachetul cutiei de depozitare include:
- 1x față cutie
- 1x spate cutie
- 4x sololit pentru baza cutiei
- 2x șină de legătură pentru unirea sololiturilor din baza cutiei
- 1x parte stângă și 1x parte dreaptă cutie
- Material de legătură
- Instrucțiuni de asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016208 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 6,1 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Decor din lemn: | Pin |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 98 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)