Sertar pentru pat Stejar Sonoma, IKAROS 200 cm
Produse asociate
de la 798 Lei până la –34 %
Pat dublu IKAROS, alb/stejar sonoma 160x200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 521 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
19 Lei
–26 %
Lumanare in pahar MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm crem
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
250 Lei
–6 %
Taburet multifunctional pentru depozitare OTTOMAN, gri
In stoc
(>10 buc)
235 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Cutie de depozitare pentru copii CASUTA D3 alb
In stoc
(1 buc)
336 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 200 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57,5 cm |
Pachetul cutiei de depozitare conține:
- 1x frontul cutiei
- 1x spatele cutiei
- 4x sololit pentru baza cutiei
- 2x șină de legătură pentru unirea sololitului
- 1x placă centrală pentru legătura solidă a plăcilor sololitului bazii cutiei
- 1x partea stângă și 1x partea dreaptă a cutiei
- Material de conectare
- Instrucțiuni de asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605041811 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 12,55 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57,5 cm |
| Decor din lemn: | Stejar |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 200 cm |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)