Somiera cu lamele curbate 160x200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Lemn de mesteacăn
- Textile
- Lac ecologic transparent cu certificare PZH
Dimensiuni (toleranță de producție 0,5%)
- Dimensiunea somierei: 160 x 200 cm
- Secțiunea transversală a lamelei: 55 x 8 mm
- Număr de lamele: 13
- Distanța între lamele: 12 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg per persoană
Specificații
- Somier cu lamele flexibil, oferind suport confortabil corpului
- Datorită flexibilității, minimizează punctele de presiune și distribuie greutatea corpului
- Somiera poate fi folosită pentru toate tipurile de saltele
- Lamelele sunt unite de o bandă textilă pentru o distribuție corectă
- Ușor de manevrat datorită posibilității de a rula somiera
- Lamele sunt pre-găurite pentru o fixare ușoară la cadrul patului
- Șuruburi pentru fixare sunt incluse în pachet
- Somiera se fixează doar la margini și la mijloc
- În cazul rupturii unei lamele, garantăm înlocuirea gratuită
- Cadrul nu este inclus în somieră
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lamele de pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605020595 |
| Greutate: | 5,2 kg |
| Latime: | 160 cm |
| ? Tip lamele: | Lamele curbate |
| Lungime: | 200 cm |
| Potrivit pentru: | Barbati, Femei |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg pe persoana |
| Dimensiune: | 160 x 200 cm |
| Numar de lamele: | 13 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)