Cutie depozitare pat 150 cm, nuc
Produse asociate
de la 924 Lei până la –18 %
Pat inalt Paris, nuc 160x200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 772 Lei
1 008 Lei
–54 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
462 Lei
777 Lei
–47 %
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
409 Lei
546 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
283 Lei
483 Lei
–54 %
Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
222 Lei
525 Lei
–20 %
Sertar pentru pat Stejar Sonoma, IKAROS 200 cm
In stoc
(>10 buc)
420 Lei
420 Lei
–30 %
Cutie de depozitare sub pat IKAROS 159 cm, stejar sonoma
In stoc
(>10 buc)
292 Lei
420 Lei
–37 %
Cutie depozitare pat 98 cm, arin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(7 buc)
262 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime (inclusiv roțile) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Instrucțiuni pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este complicată! Doriți să vedeți ce vă așteaptă? Mai jos puteți vizualiza instrucțiunile complete de asamblare. Nu aveți de ce să vă temeți.
Pachetul cutiei de depozitare conține:
- 1x partea frontală a cutiei
- 1x partea din spate a cutiei
- 4x sololit pentru fundul cutiei
- 2x bandă de legătură pentru unirea sololitului de pe fundul cutiei
- 1x partea stângă și 1x partea dreaptă a cutiei
- Material de legătură
- Instrucțiuni pentru asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016963 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 9,05 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Decor din lemn: | Nuc |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 150 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)