Cutie depozitare pat 98 cm, arin
Produse asociate
de la 819 Lei până la –20 %
Pat Laura 160x200 cm, arin
In stoc
(8 buc)
de la 649 Lei
336 Lei
–40 %
Noptiera Ilona arin
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
199 Lei
1 008 Lei
–54 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
462 Lei
777 Lei
–47 %
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
409 Lei
546 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
283 Lei
483 Lei
–54 %
Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
222 Lei
525 Lei
–20 %
Sertar pentru pat Stejar Sonoma, IKAROS 200 cm
In stoc
(>10 buc)
420 Lei
420 Lei
–30 %
Cutie de depozitare sub pat IKAROS 159 cm, stejar sonoma
In stoc
(>10 buc)
292 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 98 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Ghid pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este o știință! Vrei să vezi ce te așteaptă? Mai jos poți vizualiza ghidul complet de asamblare. Nu este nimic de care să te temi.
Pachetul cutiei de depozitare conține:
- 1x fața cutiei
- 1x spatele cutiei
- 4x placaj de sololit pentru fundul cutiei
- 2x șină de conectare pentru unirea placajelor fundului cutiei
- 1x partea stângă și 1x partea dreaptă a cutiei
- Material de conectare
- Ghid de asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016871 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 6,1 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Decor din lemn: | Arin |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 98 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)