Cutie depozitare pat 150 cm, arin
Produse asociate
de la 677 Lei până la –23 %
Pat de o persoana inalt Naomi 90x200 cm, arin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(1 buc)
de la 521 Lei
de la 602 Lei până la –19 %
Pat de o persoana Laura 90x200 cm, arin
In stoc
(>10 buc)
de la 490 Lei
de la 1 086 Lei până la –29 %
Pat inalt Naomi 180x200 cm, arin
In stoc
(>10 buc)
de la 769 Lei
344 Lei
–27 %
Noptiera Ilona arin
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
248 Lei
1 032 Lei
–52 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
490 Lei
795 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
410 Lei
559 Lei
–44 %
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
312 Lei
494 Lei
–47 %
Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
257 Lei
537 Lei
–19 %
Sertar pentru pat Stejar Sonoma, IKAROS 200 cm
In stoc
(>10 buc)
430 Lei
430 Lei
–30 %
Cutie de depozitare sub pat IKAROS 159 cm, stejar sonoma
In stoc
(>10 buc)
299 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Instrucțiuni pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este complicată! Vrei să vezi ce urmează? Mai jos puteți vizualiza ghidul complet de asamblare. Nu este nimic de care să vă temeți.
Conținutul pachetului cutiei de depozitare:
- 1x față cutie
- 1x spate cutie
- 4x placă sololit pentru fundul cutiei
- 2x șină de conectare pentru îmbinarea plăcilor de sololit ale fundului cutiei
- 1x latura stângă și 1x latura dreaptă a cutiei
- Materiale de conectare
- Ghid de asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016949 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 9,05 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Decor din lemn: | Arin |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 150 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)