Somiera BASIC FLEX FRONT 180 x 200 (2 buc 90x200 cm), rabatabila
Produse asociate
107 Lei
–6 %
Somiera cu lamele curbate 90x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
100 Lei
215 Lei
–23 %
Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
164 Lei
115 Lei
–6 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
In stoc
(>10 buc)
107 Lei
174 Lei
–4 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 140x200 cm
In stoc
(>10 buc)
167 Lei
215 Lei
–7 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 160x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
199 Lei
149 Lei
–3 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 120 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
144 Lei
240 Lei
–7 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 180x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,2 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
223 Lei
103 Lei
–4 %
Somiera cu lamele drepte si banda textila 80x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
98 Lei
215 Lei
–10 %
Somiera cu lamele curbate 160x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
193 Lei
129 Lei
–52 %
Somiera cu lamele 80 x 160 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
7 zile
61 Lei
215 Lei
–7 %
Somiera cu lamele curbate 180x200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
199 Lei
Descriere detaliată a produsului
Materialul somierei
- Lemn de mesteacăn
Dimensiunile somierei
- Lățime: 180 cm
- Lungime: 200 cm
- Număr lamele: 16 buc
Specificații
- Carcase pe cadrul somierei
- Livrat în 2 bucăți cu dimensiunea 90 x 200 cm
- Recomandăm combinarea cu saltele cu arcuri
- Somiera cu dimensiunea de 160 x 200 cm și 180 x 200 cm poate fi achiziționată doar împreună cu un pat cu șină de separare centrală
- Necesită achiziționarea a 2 bucăți de saltea cu dimensiunea de 80 x 200 cm sau 90 x 200 cm
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lamele de pat |
|---|---|
| Latime: | 180 cm |
| ? Tip lamele: | Lamele curbate |
| Lungime: | 200 cm |
| Material cadru grilaj: | Lemn |
| Capacitate de incarcare: | 120 kg pe persoana |
| Dimensiune: | 180 x 200 cm |
| Numar de lamele: | 16 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)