Cutie depozitare pat 98 cm, stejar
Produse asociate
336 Lei
–40 %
Noptiera Ilona stejar
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
199 Lei
1 008 Lei
–54 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
462 Lei
777 Lei
–47 %
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
409 Lei
546 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
283 Lei
483 Lei
–54 %
Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
222 Lei
525 Lei
–20 %
Sertar pentru pat Stejar Sonoma, IKAROS 200 cm
In stoc
(>10 buc)
420 Lei
420 Lei
–30 %
Cutie de depozitare sub pat IKAROS 159 cm, stejar sonoma
In stoc
(>10 buc)
292 Lei
420 Lei
–37 %
Cutie depozitare pat 98 cm, arin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(7 buc)
262 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 98 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Instrucțiuni pentru cutia de depozitare
Montarea cutiei de depozitare nu este o știință! Doriți să vedeți ce urmează? Mai jos puteți vizualiza instrucțiunile complete pentru montaj. Nu aveți de ce să vă temeți.
Pachetul cutiei de depozitare include:
- 1x fața frontală a cutiei
- 1x fața din spate a cutiei
- 4x placaj sololit pentru fundul cutiei
- 2x șină de conectare pentru sololitele fundului cutiei
- 1x partea stângă și 1x partea dreaptă a cutiei
- Material de conectare
- Instrucțiuni de asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016888 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 6,1 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Decor din lemn: | Stejar |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 98 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)