Cutie depozitare pat 98 cm, nuc
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
336 Lei
–28 %
Noptiera Ilona nuc
In stoc
(>10 buc)
239 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
19 Lei
–26 %
Lumanare in pahar MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm crem
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
630 Lei
–56 %
Cutie depozitare pat 98 cm, alba
In stoc
(>10 buc)
273 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
Cutie de depozitare sub pat 98 cm, stejar sonoma
In stoc
(>10 buc)
252 Lei
Noutăți
Cod de reducere -5% "MINUS5"
Cutie de depozitare sub pat ELISA 200 cm, alb
2 - 14 zile
464 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
Cutie de depozitare sub pat 150 cm, stejar artisan
In stoc
(>10 buc)
300 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Cutie de depozitare pentru copii CASUTA D3 alb
In stoc
(1 buc)
336 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Cutie de depozitare pentru copii CASUTA D3 pin
In stoc
(2 buc)
252 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
Cutie de depozitare sub pat 150 cm, stejar sonoma
In stoc
(>10 buc)
300 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
Cutie de depozitare sub pat 200 cm, stejar artisan
In stoc
(>10 buc)
329 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
546 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
14 zile
283 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
630 Lei
–56 %
Cutie depozitare inalta pat 98 cm, gri
In stoc
(5 buc)
273 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
840 Lei
–47 %
Cutie de depozitare sub pat 200 cm, stejar
In stoc
(>10 buc)
441 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
1 008 Lei
–54 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
In stoc
(>10 buc)
462 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 98 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Instrucțiuni pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este complicată! Doriți să vedeți ce urmează? Mai jos puteți vizualiza instrucțiunile complete de asamblare. Nu este nimic de care să vă temeți.
Pachetul cutiei de depozitare conține:
- 1x fața cutiei
- 1x spatele cutiei
- 4x placă HDF pentru baza cutiei
- 2x șină de conectare pentru îmbinarea plăcilor HDF ale bazei cutiei
- 1x latura stângă și 1x latura dreaptă a cutiei
- Material de fixare
- Instrucțiuni de asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016895 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 6,1 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Decor din lemn: | Nuc |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 98 cm |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)