Cutie depozitare sub pat 150 cm, gri
Produse asociate
1 008 Lei
–54 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
462 Lei
777 Lei
–47 %
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
409 Lei
546 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
283 Lei
483 Lei
–54 %
Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
222 Lei
525 Lei
–20 %
Sertar pentru pat Stejar Sonoma, IKAROS 200 cm
In stoc
(>10 buc)
420 Lei
420 Lei
–30 %
Cutie de depozitare sub pat IKAROS 159 cm, stejar sonoma
In stoc
(>10 buc)
292 Lei
420 Lei
–37 %
Cutie depozitare pat 98 cm, arin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(7 buc)
262 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Instrucțiuni pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este complicată! Vreți să vedeți ce vă așteaptă? Mai jos puteți vizualiza instrucțiunile complete de asamblare. Nu este nimic de care să vă temeți.
Pachetul cutiei de depozitare conține:
- 1x partea frontală a cutiei
- 1x partea din spate a cutiei
- 4x placă de sololit pentru baza cutiei
- 2x șină de conectare pentru unirea plăcilor de sololit ale bazei cutiei
- 1x partea stângă și 1x partea dreaptă a cutiei
- Materiale de conectare
- Instrucțiuni de asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605023138 |
| Culoare: | Gri |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 9,05 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Lungime: | 150 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)